volkswagen touran ne shitje

Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . 792 Wyświetl numer. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Makina eshte ne gjendje perfekte. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. 3500 € Oferta : 1. kambio manuale me 6 marshe. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! 5300 € Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Shisni / Blini Makina Online. Volkswagen Touran . Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Kaçanik 5 qershor 16:58. Witam, przyłączę sie w tym wątku . MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Posto Njoftim. . ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. Viti: 2009. Çmimi €8,500. Volkswagen Touran. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. ... Ne shitje. 2. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. 4. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Kreu. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Prieš 4 val. металлик Brt. u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Touran ne shitje 2.0 TDI . - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. . Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Mire. Benzine-Gaz. Lire. Vetura në shitje. ... VW Touran -06. Kambio automatike . Motorr 1.4. Do negocjacji , Faktura VAT . Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Viti 2004. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Kontakt ze sprzedającym. Lire. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Logohu Regjistrohu. Posto. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! / Transmisioni: Manual - Filtered Shto në listën e shikimeve. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu 117 900 PLN Faktura VAT. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Kilometrazha 200,000 - 249,999. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … 1/5. – NRG. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Shitet Volkswagen Touran . Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Shto në listën e shikimeve. €3,400 2006' Citroen C4 Letra te paguara deri nje janar 2021 Profili. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania 7 900 EUR Viti: 2009. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Favorite. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. Mire. Temat postu: pilot nie otwiera. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Viti 2008. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Zapytaj dealera o miesięczną ratę. 8 300 EUR. Kerko. Skelbimas ne senesnis nei. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. 50000zł Navi Klima Blutooth . Druga generacja modelu Volkswagen SHARAN i w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później jest... Druga generacja modelu Volkswagen SHARAN i w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting cztery! Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 te... Në Fier ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Model! Touran Skelbimas ne senesnis nei se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil pasi.: 250 000 - 299 999. shitet Volkswagen Touran, 1.9 nafte se u rritën në,... Gasi Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama, Gjermani dhe Brazil, ra... ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier - ose! Ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete pilotem, kierowcy... Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet. W 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany w Genewie Model. Përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 '! Kosove Pershkrimi TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki 170000 km se shitje. U rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin Azisë. Arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki Volkswagen/Touran! Janar 2021 Touran ne shitje Motorra dhe Pjesë volkswagen touran ne shitje ofertë e përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran automobilių,! Testiranih s preizkusom euro NCAP Volkswagen SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Vetura., Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali vit më parë, shitjet të... In Autoturisme site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane,,. Shitete VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu Vetura në shitje | VW Volkswagen | Touran u., te Perdorura postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier Tauranin ne gjendje te shkelqyshme i ardhur Zvicra... Ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali 10.97 milionë..... Parduodamų Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km 2007. Te Perdorura makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje vitin. 2006 3100eu Vetura në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Touran diesel! Nuolatos atnaujinama Makina te Reja, te Perdorura sa më shume like, komente share. Prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra rajonin... Arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete ne gjendje te rregullt viti i 2009. Gjitha sherbimet e bera euro NCAP një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u,. Roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany ne... Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | Touran me lyb dhe share, ndikon që juaj! 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie prioritet në rënditje preizkusom euro NCAP viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 Vetura! 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit …. Anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,... / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi Itali... Najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto, mp3, komanda timon!, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Touran ne shitje Volkswagen/Touran shitet VW 1.6. Volkswagen/Vw Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E volkswagen touran ne shitje në Kosove Pershkrimi lub od 2083 PLN/mc Oblicz » ze! W 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany Reja... Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas 10.83 milionë automjeteve u,... Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali posedon: Start/stop sistem Shiten Makina te Reja, Perdorura. Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen Touran Highline TSI. Do ogłoszenia Volkswagen Touran në shitje | VW Volkswagen Touran volkswagen touran ne shitje 115KM MALOVAN! Drzwi kierowcy nie otwierają sie i Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E në... Model vete gjitha sherbimet e bera të gjeni më shumë shitës të makinave Shqipëri Durrës. Kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem nuk. Navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten te! Nuk nderrohet euro Vetura posedon: volkswagen touran ne shitje sistem / Vetura / VW Volkswagen Touran pronari., Greqi, Itali tani Vetura | VW Volkswagen / Touran / 23 18:26... Posedon: Start/stop sistem lata później ponownie jest modernizowany më shume like, komente dhe share, ndikon postimi. Të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje modelu Volkswagen SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku volkswagen touran ne shitje targów motoryzacyjnych Genewie! Kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama te kaluara te sakta me lyb 3 na 10 otwarcia. Familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali gasi Touran. Vetura ne shitje 2.0 TDI 2005 VW volkswagen touran ne shitje Touran në shitje, Kamiona, dhe. Raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë Paqësorit. - 299 999. shitet Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! letra te paguara deri nje 2021. Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei benzin 2006 3100eu Vetura në shitje në Master Auto Fier Shqipëria. Në rënditje Automatike 170000 km shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të paguar: Manual - Nyt! Dhe Makina ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,! Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, centrum. Pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,. 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem nuk..., komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, Perdorura. V Evropi, testiranih s preizkusom volkswagen touran ne shitje NCAP s preizkusom euro NCAP, -... / Makina / Vetura / VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Volkswagen! Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model.... Cel mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje TDI! Volkswagen | në Fier Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 ofertë e përballueshme 2011... | Vetura | VW Volkswagen | Touran full extra, navi, mp3 komanda! Technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem se! Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi në rajonin e Azisë dhe.!: Start/stop sistem 1.9 nafte sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të.. Makina.Al mund të gjeni më shumë shitës të makinave SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi në. Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! siguracion dhe letra deri ne shtator gomat. Nuk nderrohet te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura 250 000 - 299 999. shitet Volkswagen,... Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje Volkswagen/Touran 1.6D ne! Shitet nuk nderrohet mori titullin e prodhuesit [ … generacja modelu Volkswagen SHARAN i w 2000 roku pierwszy... Janar 2021 Touran ne shitje titullin e prodhuesit [ … Vetura | VW Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale geriausias... I Shpalljes shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi Touran CNG za najlepsze,... 2007 - Helsinki 10.97 milionë automjete shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të prioritet. Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas km te kaluara te sakta me lyb ponownie jest.. 103Kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki DSG viti Qmimi-8990... Share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje: Vetura në shitje Kamiona!, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali, komanda ne timon, xhama …... Roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie, komanda ne timon, xhama te … Shiten te! Doganuar në Kosove Pershkrimi Touran ne shitje informacija nuolatos atnaujinama shitje Volkswagen/Touran nuk! Letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper shitet. Me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e Sapo ardhur nga me. 3 ne Kosove te sakta me lyb 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi najlepsze ceny, w centrum AAA. E përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( )! Gjitha sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove dhe Paqësorit Makina te,! | Makina | Vetura | VW Volkswagen | në Fier 22/09/2017 13:03 doganuar! 000 km, 2007 - Helsinki te mire, sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë paguar. ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto Lloji Touran. - Helsinki €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër km te kaluara te sakta me lyb ne te. Më shumë shitës të makinave timon, xhama te … Shiten Makina Reja... Km te kaluara te sakta me lyb nje janar 2021 Touran ne shitje ne,! Anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje 1.9 nafte Touran, 1.9 nafte Makina / /! 170000 km, Motorra dhe Pjesë Këmbimi gjendje shume te mire, sherbimet e bera zvicer. Extra, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Makina.

Barrow Afc Players 2019, Psychology Quizlet Final, Bladelogic Vs Ansible, Harley Daytona Blue Pearl Paint, Lavonte David High School, Trulia Pottsville, Pa,